KURUMSAL

Üretimden Müşteriye


AKSA MOTOR FAN üretimde olduğu gibi satış ve müşteri hizmetlerinde de üst düzey kalite ve memnuniyet odaklı yaklaşımlarla çalışmalarını sürdürmektedir.


Geniş ürün yelpazesiyle müşterilerin hemen her ihtiyaçlarına cevap vermekte olan AKSA MOTOR FAN ürünlerinin satışını ulusal ve uluslararası pazarda temsilcilikler ve bölgesel satış ekipleriyle gerçekleştirmektedir. Teknik donanıma sahip deneyimli satış temsilcilerimiz gerekli hallerde müşterilerimizi yerlerinde ziyaret ederek problemlerin hızlı bir şekilde çözülmesinde yardımcı olmaktadır. Hangi ürünün hangi uygulama için kullanılması gerektiği, verimlilik hesapları ve benzeri teknik ayrıntılar hakkında bizimle görüşebilir ve en uygun çözümlere kavuşabilirsiniz. Müşterilerimiz ihtiyaç duydukları zaman bize hem internet hem de telefon üzerinden rahatlıkla ulaşabilirler.


%100 yerli işgücü ve üretim kapasitesine sahip olamamız ve dünya üzerinde stratejik bir bölgede bulunmamız nedenleriyle, siparişlerin en HIZLI ve GÜVENİLİR bir şekilde tedarik edilmesinde avantajlı bir konumda olan AKSA MOTOR FAN, bu gücünü müşterilerinin memnuniyetini üst seviyelere taşımak için kullanmaktadır.


AKSA MOTOR FAN olarak hem ulusal hem de uluslararası alanda Isıtma, Havalandırma ve Soğutma sektörünün önde gelen fuarlarına katılarak, hem sektörün nabzını tutmakta hem de müşterileriyle ve tedarikçileriyle ilişkilerini güçlendirmektedir.
AKSA MOTOR FAN ile her zaman bir adım önde...