KURUMSAL

Kalite Kontrol ve Kalite Belgeleri


Kalitemiz, müşterilerimizin isteklerini ve beklentilerini karşılayabilme seviyemizdir. Bu seviyeyi daha da yukarıya taşımak için tüm faliyetlerimizi sistematik ve planlı bir şekilde sürdürmekteyiz.


Malzeme Girişinde Kalite...


Satın alma bölümümüz tedarikçilerle güvene dayalı bir işbirliği içinde, rekabet gücünü artıracak girdileri en kaliteli, en ekonomik ve en hızlı şekilde temin ederek kullanılacak hammaddenin alımında çok özenli davranmaktadır.
Alımı gerçekleştirilen hammadde ve parçalar kalite kontrol bölümümüz tarafından kendi laboratuvarımızda detaylı testlerden geçirilerek üretimde kullanılmaya hazır olup olmadığı test edilmektedir. Ancak testlerden başarıyla geçen hammaddeler ve parçalar üretimde kullanılmaktadır. Böylece ürünler daha üretime başlamadan kalite güvencesi altına alınmaktadır.


Üretimde Kalite...


Montajı tamamlanan her ürünün ara kontrol ve son kontrol noktalarında mekanik ve elektriksek değerleri kontrol edilir. Bu kontrol noktalarından başarıyla geçen her ürün müşteriyle buluşma hakkı kazanır. Ayrıca kontrolü tamamlanan ürünler arasından rasgele seçilen ürünlerin ayrıntılı kalite kontrolleri yapılarak olası hatalar en alt düzeye indirgenir. Böylece kalite odaklı üretim tamalanmış olur.


Teslimatta kalite...


Üretimde yakalanan kalite anlayışını ürünün müşteriye ulaşana kadar her süreçte sağlanması gerektiği bilinciyle hareket eden AKSA MOTOR FAN, hızlı ve güvenilir lojistik hizmetleriyle her zaman bir adım öndedir.

 

Kalite Belgelerimiz...

 

  

Ürünlerimiz Türk Standartları Enstütüsü (TSE) uygunluk belgesine sahiptir. Ürünlerimizin kalitesi ve uluslararası normlara uygunluğu  her altı ayda bir enstütü tarafından kontrol edilir.

 

  

Ürünlerimiz VDE kalite belgesine sahiptir.

 

 

 

Ürünlerimiz Avrupa Ekonomi Birliği (EEC) normlarına uygunluğu beyan eden CE işaretini taşımaktadır.

 

 

Ürünlerimiz KEMA kalite belgesine sahiptir.

 

  


Ürünlerimiz  uluslararası arenada test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan Intertek Labaratuvarlarının kalite kontrol onay belgelerine sahiptir.

 

* Kalite belgelerini görüntülemek için ilgili amblemin üzerine tıklayınız.